Gdzie się udać z takim problemem?

Witam. Zauważyłam, że przy mówieniu moja lewa strona twarzy jakby się mało "angażowała". Chociażby przy uśmiechaniu prawa strona ust jest uśmiechnięta, kiedy lewa ma lekko uniesiony kącik ust. Sprawdziłam to nagrywając się i wygląda to tak, jakby moja prawa strona mówiła, a lewa prawie sie nie ruszała. usta mi się nawet jakby przekrzywiają w prawo. Dodam, że mam asymetrie twarzy, która mogłaby być zlikwidowana tylko chirurgicznie, przez mój krzywy i otwarty zgryz. Nie miałam nigdy wypadku. Gdzie się mogę udać, żeby to sprawdzić, bądź jak zaradzić? mam 28lat.

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. We Wrocławiu jest to np Roman Staroń. Pozdrawiam serdecznie