Przykrzywiona główka u dziecka do ramienia

Moja córeczka przekrzywia główka w lewą stronę do ramienia. Nie ma problemu z podnoszeniem i obracanie jednak ciągle ma ja przekrzywiona. Ma 5 miesięcy. Proszę o odpowiedź

Świadczy to o asymetrri napięcia mięśniowego. Przy prawidłowym postępowaniu stymulującym rozwój ( odpowiednie ćwiczenia i sposób noszenia ta asymetria powinna ustąpić