Ćwiczenia dla dziecka z obniżonym napięciem mięśniowych w główce

Jakie ćwiczenia dla 8 miesięcznego dziecka z obniżonym napięciem mięśniowych w główce ( kości skroniowo uciska ja na nerw przez do czasami leżąc na brzuszku główka nagle opada) i podwyzszone napiecie w tułowia (ma zablokowany kręg w okolicy łopatek) napiją się, nie raczkuje. Miała badanie osteopatyczne lecz nie skierowano nas na rehabilitację. Jak stymulować rozwój w domu?

Witam,
niemożliwa jest pomoc z poziomu portalu internetowego.
Rehabilitację dobiera się do potrzeb indywidualnych, musi Pani pójść na wizytę do rehabilitanta i potem powtarzać zalecone ćwiczenia w domu z dzieckiem

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska