Obniżone napięcie mięśniowe u 3-latka

Witam mam prawie 3 Letnie dziecko ktore ma obnizone napiecie miesniowe od roku robimy Vojta 2 razy w tygodniu robi moj syn postępy ale nadal jest wiotki i plecach co robic dalej prosze o porade dziekuje .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Być może będzie konieczne udanie się do lekarza rehabilitacji medycznej.

Powinna prowadzić Pani dziecko pod okiem jednego specjalisty i stosować się do jego porad i zaleceń.
Bez znajomości historii choroby dziecka nie można udzielić szybkiej odpowiedzi.