Czy moje leki są źle dobrane?

Witam zdiagnozowano u mnie nerwicę lekowa, od 2 miesiecy biore nexpram 10 mg ale moje objawy pojawily sie ponownie po miesiacu zażywania tych tabletek, w dalszym ciagu mam stany lekowe boje sie wszystkiego ostatnio w klotni z mezem pojawily sie drżenia i krzyki przestalam panowac nad sobą, i mam wszystkie objawy uboczne. Moje pytanie czy to zla driagnoza czy zle dobrane leki

Jeśli ma Pani wątpliwości co do skuteczności leku, to warto wrócić do lekarza i mu to powiedzieć, może zmieni dawkowanie. Przy nerwicy bardzo skuteczna jest pomoc psychoterapeutyczna.
Pracuję online, gdyby Pani chciała spróbować.
Pozdrawiam serdecznie