Czy moje objawy są spowodowane wysoką prolaktyną?

Od jakiegoś czasu źle się czuję, ciągle chce mi się spać, jestem strasznie nerwowa, boli mnie głowa. Zbadałam prolaktyne w profilu dobowym co 15 min, norma do 23 ng/ml mi wyszło: 113 ng/ml , 125 ng/ml , 60 ng/ ml , 92.6 ng/ml . Czy moje objawy są spowodowane wysoka prolaktyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele proponuje wstępnie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć