Czy moje objawy to wczesne poronienie?

Witam serdecznie, Jestem w piątym tygodniu ciąży, ostatnią miesiączkę miałam 4 marca a owulację 18 marca, 4 kwietnia zrobiłam badanie beta i wynik to 28 IU/ml z czego wynika że to ok trzeci tydzień ciąży, w niedzielę zaczęłam krwawić, dość intensywnie i pojawiło się dużo tkanki, z tym że według mnie nie było to typowe krwawienie menstruacyjne, na USG nic jeszcze nie było widoczne a lekarz kazał mi przyjść za 1,5 tygodnia. Strasznie się denerwuje gdyż z mężem od kilku miesięcy staramy się o dziecko, czy moje objawy to wczesne poronienie ?

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą świadczyć o poronieniu, ale wcale nie jest to pewne rozpoznanie. Na tym etapie nie można powiedzieć nic więcej, zalecone USG pomoże postawić rozpoznanie. Pozdrawiam!