Współżyłam w dni płodne - czy jestem w ciąży?

Witam. Chcę opisać swoją historię. 20 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, współżyłam w dni płodne. Po 21 litego zrobiłam test ciążowy z moczu, wyszedł mi pozytywny, więc udałam się do lekarza. Nie badał mnie, gdyż bał się, ponieważ jestem już po 2 poronieniach. Kazał mi przyjść za dwa tygodnie. Byłam na D*** i kwasie foliowym; od kilku dni mam silne plamienia, tzn. wygląda mi to na miesiączkę. Mój lekarz stwierdził, że to poronienie, USG nic nie wykryło. Po tym wszystkim zrobiłam test Beta hcg i wyszedł mi w czasie krwawienia 6,87. Lekarz mówi mi, że to wczesna ciąża, ale jak to możliwe? Ja nie współżyłam miesiąc z mężem, nadal krwawię, czy to możliwe, że jestem w ciąży? Proszę o radę.

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie.
Brak pęcherzyka ciążowego w jamie macicy wyklucza ciążę. Być może wcześniej był on w jamie macicy. Poziom beta-hCG jest bardzo niski. Nie wskazuje on na prawidłowy rozwój ciąży. Do tego dołączyło się krawienie. Niestety wszystko przemawia za poronieniem. Bardzo mi przykro.
Pozdrawiam