Czy moje objawy wskazują na nerwicę i stany lękowe?

Czy to nerwica? Dwa lata temu mialam problem z tarczyca stany lekowe. Potem potworny bol zebow wszystkich z bolu wyrwalam 7 zebow niektore przeleczylam kanalowo. Niektore nawet po dwa razy przeleczone z powodu bolu c. Co go powoduje nie wiem ze zdjec pantomograficznych wszysko ok a zeby bola. Juz nie wiem co robic gdzie szukac przyczyny. Gorna lewa strona policzek dretwieje od nosa do ucha czasem zakluje zeby zabola juz nie wiem co robic.

Witam, nerwica daje bardzo rożne objawy, ale, aby ja stwierdzić potrzebne jest więcej informacji o Pani. Najlepiej byłoby, gdyby Pani skonsultowała się z psychoterapeutą, który po przeprowadzeniu wywiadu będzie mógł stwierdzić co z Panią się dzieje. Pozdrawiam.

Podobne objawy mogą mieć źródło nerwicowe, emocjonalne. Najpierw jednak konieczne byłoby wykluczenie innych możliwych przyczyn zaburzeń. Warto zatem skonsultować się także z lekarzem rodzinnym i neurologiem. Zależnie od diagnostyki skierują do innych specjalistów lub na psychoterapię.