Czy moje zaburzenia miesiączkowania są normalane?

Około 1,5 tygodnia przed miesiączką zaczęły występować u mnie typowe objawy przed miesiączkowe(ból brzucha, lekki ból piersi).3 dni przed tym jak miała wystąpić miesiączka(25 dzień cyklu) bóle brzucha były tak silne, że z tego bólu aż straciłam przytomność. Dzień później dostałam krwawienia, które zaczęło się od delikatnego plamienia ale później już było normalne krwawienie tak jak zwykle. Problem jest tylko w tym, że okres trwał jedynie 2 dni. Czy to normalne?

Lek. Michał Lenard

Takie zaburzenia miesiączkowania mogą występować u młodych kobiet, jeżeli stało się to jednorazowo, to nie ma powodu do obaw. W przypadku powtarzania się takich zaburzeń sugeruję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam!