Czy most faktycznie nie powinien mocno przylegać w tym miejscu do dziąsła?

Witam, dwa tygodnie temu mialam zalozony most. Uzupelnial brak jedynki, ktora zostala usunieta misiac wcześniej. W miejscu usunietej jedynki znajduje sie minimalna szparka między mostem a dziaslem. Nie jest ona widoczna ale w czasie jedzenia mam wrazenie ze drobinki pokarmu sie tam dostaja. Moje pytanie dotyczy tego czy jest to normalne i czy most faktycznie nie powinien mocno przylegac w tym miejscu do dziasla?

Estetyczne będzie przylegac dość mocno do dziąsła , hgieniczne musi mieć co najmniej 2 mm przerwy , wszystko pomiędzy nie jest ani jednym ani drugim