Czy może być spowodowane budzenie się w nocy?

Co zrobić jeśli od 2 tygodni budzę się o 3.00 w nocy lub kilka minut przed 3 Czym to może być spowodowane jeśli jest to stała godzina ? Proszę o odp

Witaj
zaburzenia snu maja wiele przyczyn,m.inn.stres.Może byc powiązany czasowo z konkretnym obowiązkiem,ale najlepiej bedzie,gdy udasz się do specjalisty i podasz wiele innych szczegółów tego niepokoju.
Pozdrawiam i zapraszam.

Dzień dobry
Na nasz sen wpływa wiele czynników np stres, odżywianie, tryb życia, zakochanie, różne zmiany, pora roku. Niewątpliwie mógłby Pan zanalizować wymienione wyżej czynniki i zastanowić się w jakiej sferze życia ostatnio nastąpiła zmiana, jak się Pan czuje w ostatnich tygodniach itd. Realność też jest taka że słońce wstaje już po 3 nad ranem i niekiedy latem budzimy się razem z nim, mając trochę więcej energii.
Anna Suligowska