Czy może to być spowodowane zbyt częstą masturbacją?

Witam. Jestem mężczyzną, mam 18 lat i nie czuję przyjemności z seksu oralnego. Czy może to być spowodowane zbyt częstą masturbacją? Dodam, że byłem wtedy bardzo zmęczony, mam dużo stresu w życiu oraz w tym dniu byłem aktywny seksualnie ale bez szczytowania dwa razy. Czy jest jakieś wyjaśnienie tego problemu?

Dzień dobry!

Prawdopodobnie mówi Pan o jednorazowej sytuacji, a incydentalnych wydarzeń tego typu nie ma potrzeby analizować tak szczegółowo. Prawdopodobnie, tak jak sam Pan się domyśla, przyczyną braku satysfakcji, były bieżące okoliczności.

Pozdrawiam!