Czy może to sygnalizować jakąś chorobę?

Witam, Na początku tego roku, odwiedziłam ginekologa po raz pierwszy. Mam 20 lat a moje wyniki i usg zaniepokoiły Panią doktor która zleciła mi badanie DHEA-SO4. Wczoraj odebrałam wyniki, które są bardzo niepokojące gdyż wynoszą 622 µg/dl Czy ktoś miał podobny problem i o czym to świadczy? Może to sygnalizować jakąś chorobę? Dodam, że FSH wynosiło 3,17 . Badanie zostało zrobione w 2 dniu cyklu.

Bez podania jednostek miar w jakich zostały wykonane badania i norm wyników (każde laboratorium z reguły ma inne) nikt Pani nie zinterpretuje podanych wyników badań. Proszę zawsze je podawać obok wyników.