Czy możliwe, aby dziecko zaraziło się grzybicą bez stosunku?

Moje dziecko ma 9 lat i ma białe plamki pod penisem, na napletku, ale widać je tylko wtedy, kiedy naciągamy skórkę.

Witam!

Oczywiście, zakażenia grzybicze narządów płciowych przenoszone są nie tylko podczas odbywania stosunków płciowych. Doradzam wizytę u pediatry, który oceni zmiany i wypowie się, czy są one rzeczywiscie grzybicze.

Pozdrawiam