Czy możliwe jest uszkodzenie nerwu podczas lipolizy?

Jestem 3 tygodnie po lipolizie podbródka. Prawdopodobnie kosmetyczka uszkodziła mi nerw. Pod skórą na Lini żuchwy wuczuwam zgrubienie kuliste, czasem z tego miejsca czuje jakby prąd, skóra jest cały czas wrazliwa na dotyk. Wyczuwam też trzy podłużne zgrubienia na szyi. Czy powinnam się martwić? Czy pójść do lekarza czy jest szansa że minie z czasem. Dodam że to był drugi zabieg, a zabieg wizualnie ok.

Lek. Michał Lenard

Objawy powinny ustąpić z czasem, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!