Czy możliwe jest zażółknięcie kompozytu niedługo po jego założeniu?

Witam Mam pytanie, otóż czy jest możliwe że kompozyt nałożony na zęby delikatnie pożółkł już po tygodniu od wizyty? Dodam że pije kilka kaw dziennie i pale papierosy ale dbam o higienę jamy ustnej, szczotkuję zęby nawet kilka razy dziennie oprócz czasu kiedy jestem w pracy. Proszę o info jeśli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie w tym temacie

Witam,

Niestety kompozyt przebarwia się bardzo szybko w kontakcie z dymem tytoniowym. Kawa w dużych ilościach też nie pomaga. Po polerowaniu kompozyt wróci do sytuacji wyjściowej jednak palenie spowoduje ponownie szybkie przebarwienia. Jedynym rozwiązaniem to rzucić palenie lub wykonać odbudowę ceramiczną. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski