Czy możliwe są 2 owulacje podczas jednego długiego cyklu?

Witam czy możliwe są 2 owulacje podczas jednego długiego cyklu? 2 jajeczkowania zakończone 1krwawieniem ?Potem nastepuja kolejne cykle krótkie 17,18 dni,ale fazami bardzo podobne jakby łączone w długi cykl ale bez krwawienia.Czy coś może być nie tak z moim organizmem?Z hormonami?Czy wykonać jakies badania? Nie daje mi to spokoju.Obserwacje cykli w miare dokładne, jestem po 3 donoszonych ciążach,zapłodnienich po metodach naturalnych i obserwacjach.Prosze o rade

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma takiej opcji by wystąpiły 2 owulacje w odstępach czasu podczas jednego cyklu.