Czy możliwe są zaburzenia neurologiczne u młodej kobiety?

Witam. Ostatnio zauważyłam coś dziwnego. Mianowicie np w momentach pisania wiadomości, jakiś tekstów w moich myślach pojawiają się słowa, które piszę. W sensie powtarzają się one w moim umyśle. Nie wiem czy to jest normalne. Pracuje w sklepie, i często powtarzam dziękuję, do widzenia, dzień dobry, proszę. I za każdym razem jak usłyszę te słowa, to pojawiają się one w mojej głowie tak jakbym sama je mówiła ( nie wiem czy dobrze to wyjaśniłam ). Proszę o poradę, bo niepokoi mnie to bardzooo

Witam!
Zaburzenia neurologiczne mogą wystąpić a każdym wieku. Jeśli idzie o myśli, to mamy tak,że myślimy słowami, wyrazami, czasem obrazami, ale w formie opisowej. To co Pani przedstawiła raczej nie jest zaburzeniem neurologicznym, bliżej mu do psychicznego, dywagacje, przeżuwanie tematu, coś w stylu "deja vu et deja vecu". Takie odczucia sporadycznie mogą pojawiać się u ludzi zdrowych. Jeżeli mimo to ma Pani dalej wątpliwości, to proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego (bez skierowania), Porobią odpowiednie badania testowe, określą profil Pani osobowości i jeszcze niejednego może się Pani dowiedzieć o sobie i o naturze człowieka.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.