Czy możliwe, że dopiero teraz pojawiły się działania niepożądane?

Dzień dobry, od miesiąca biorę fluoksetynę(Seronil). Kilka dni temu pojawiły się u mnie duszności, płytki oddech co łączy się z dużym niepokojem, a nasila się wieczorem. Czy możliwe, że dopiero po miesiącu wystąpiły jakieś działania niepożądane? Pozdrawiam serdecznie

Witam! Najbardziej to przypomina nasilenie objawów nerwicowych. Proszę zachować spokój, może to być sygnał do modyfikacji leczenia, np. zwiększenia dawki leku. Pozdrawiam W. Łuczkowski.