Czy te objawy mogą pojawić się od pierwszego dnia kuracji?

Dzień dobry! Wiem, że przy przez wczesny okres stosowania leku Asertin mogą wystąpić skutki odwrotne do oczekiwanych, lecz czy jest możliwe, że objawy takie jak pogłebiebie lęku i stanu depresyjnego mogą pojawić się już pierwszego dnia kuracji? Pozdrawiam

Witam! Tak natychmiastowe wystąpienie "objawów niepożądanych" zazwyczaj ma podłoże psychologiczne, z obawy przed "psychotropami" i ich objawami ubocznymi pojawia lub nasila się lęk i na drodze konwersji mogą dołączyć się inne objawy nerwicowe. Należy zachować spokój i to przetrzymać. Powodzenia W. Łuczkowski.