Co takiego mogą znaczyć te wszystkie objawy?

Dzień dobry, zwracam się z prośbą o poradę, od dłuższego czasu towarzyszy mi silny lęk, czuję ścisk w klatce piersiowej i strach jakbym miała przed czymś uciekać. Irytują mnie wszelkie dźwięki, odgłosy z telefonu, rozmawianie przez głośnik, ogólnie ludzie i ich zachowanie. źle czuję się w obcych, zatłoczonych i gwarnych miejscach, czuję że brakuje mi oddechu. Czasami drętwieją mi wagi. Do tego dochodzi migrenowy ból głowy, jedynie wymioty przynoszą ulgę. Dodam, że w styczniu straciłam w 3 miesiącu planowaną ciążę. Przyczyna nieznana, badania morfologiczne i hormonalne dobre. Na początku zaakceptowałam tłumaczenia lekarza, że najprawdopodobniej to losowy błąd genetyczny. Ale teraz dzieje się coś nie dobrego ze mną, nigdy wcześniej się tak nie czułam. Martwię się, że "zwariuję".

Witam! Z pewnością wymaga Pani pomocy psychologicznej i/lub psychiatrycznej. Objawy które Pani opisała należą do nerwicowych, plus zespół żałoby - konieczna psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/depresyjnymi i p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.