Czy możliwe, że doszło do uszkodzenia okostnej?

Witam. Przy wyrwaniu 7 lekarz prawdopodobnie wyrwał również okostną. Odczuwam silny ból i mrowienie w górnej wardze. Czy to był błąd w sztuce lekarza i co teraz mogę z tym zrobić ?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 8 miesięcy temu

Silny ból i problemy z okolicami miękkimi wokół rany są normalna konsekwencją po trudnych ekstrakcjach. Mogą się utrzymywac do 10 dni. Czasem usuwając ząb chirurgicznie usuwa się również część kości wyrostka zębowego i jest to normalna procedura medyczna. Nie wiem jak dawno był usunięty ząb i na odległość nie jestem w stanie powiedzieć jak wygląda rana. Radziłabym odczekać. Jeżeli ból jest za silny proszę udać się do lekarza na kontrolę rany.