Czy możliwe, że mam nerwicę?

Od paru tygodni boli mnie brzuch i mam mdłości.budzę się z takim dziwnym uczuciem niepokoju i tak jak by każda cząstka mnie w środku drżała.Mam w ciągu dnia takie momenty że potrafię się rozpłakać bez powodu.Ale jeśli się rozpłacze i wypłacze to chwilowo czuje się lepiej. Czy to nerwica?
KOBIETA, 33 LAT 6 miesięcy temu

Witam Panią,

Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.

Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś trudne, stresujące sytuacje?

Czy w Pani życiu wydarzyło się coś szczególnego?

Jak funkcjonuje Pani od strony psychologicznej?

Opisane przez Panią objawy mogą mieć podłoże emocjonalne, to znaczy,

że są natury psychologicznej.

Możliwe, że ich źródłem są przeżywane emocje, stres lub przykre

doświadczenia z przeszłości.

Objawy, które Pani opisuje mogą sugerować rozwijające się

zaburzenia lękowe. .

Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji

po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni

Pani życia, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.

Ludzie cierpiący na zaburzenia nerwicowe często doświadczają różnych nieprzyjemnych

objawów somatycznych wywołanych rozchwianiem równowagi układu wegetatywnego.

Żeby skutecznie Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,

dotrzeć do jego źródła i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.

Zachęcam Panią do omówienia problemu z psychologiem.

Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami zaburzeń

lękowych, dzięki czemu odzyska Pani spokój, równowagę wewnętrzną i radość życia.

Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/