Czy możliwe, że po zastrzyku zrobiła mi się torbiel?

Dzień dobry.W marcu przyjęłam 3 zastrzyki ovitrelle.W kwietniu miałam normalnie w terminie miesiączkę( nic nie wyszło z ciąży) a teraz w maju spoznia mi się już 3 dzień czyli to mój 33 dzień cyklu.Czy możliwe że po zastrzyku zrobiła mi się torbiel? Ciążę wykluczam skoro w zeszłym miesiącu miałam miesiączkę normalnie i nie współzylam później.Prosze o szybką odpowiedz

Lek. Michał Lenard

Pani objawy nie wskazują na obecność torbieli. W razie dalszego braku miesiączki sugeruję wizytę u ginekologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!