Czy możliwy jest nowotwór u 27-latka?

Witam dziś odebrałem wyniki histopatologiczne wniosek zmiany rumieniowe o średnim stopniu nasilenia błony śluzowej żołądka 2 sluzuwka trzonu żołądka i pogranicza antrum i trzonu z mięśnie nasilonym przewlekłym zapaleniem z wczesnym zanikiem Proszę mi powiedzieć czy to nowotwór boje się o swoje życie

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana wyniki wskazują na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka. W pobranym wycinku nie znaleziono komórek nowotworowych. Oczywiście w celu prawidłowej interpretacji wyniku i odpowiedniego leczenia powinien Pan zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.