Czy możliwy jest wstrząs mózgu, uszkodzenie jakiegoś nerwu twarzowego?

Spadłam z roweru na twarz.mocno przecięłam wewnętrzną stronę wargi.Nie mogłam od razu przyłożyć okładu(dopiero po 25 min).po paru minutach bardzo spuchła mi dolna warga (trochę się wykrzywiła) i broda.czy powinnam zgłosić się do lekarza z takim urazem? Teraz boli mnie głowa (po ok. 2,5 h.),poza tym nic więcej.przytomnosci też nie straciłam.czy możliwy jest wstrząs mózgu,czy uszkodzenie jakiegoś nerwu twarzowego?

Witam!
Mam nadzieję, że nie zapomniała Pani o zabezpieczeniu przeciwtężcowym, jeżeli nastąpiło przerwanie ciągłości skóry. Bóle głowy po jej urazie są sprawą normalną, należy przyjąć typowe leki przeciwbólowe i zaczekać.
Jeżeli problem będzie się utrzymywał - kontakt z lekarzem POZ.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski