Czy można jednoczasowo stosować Bibloc i Escipram?

Witam. Mam stwierdzoną nerwice. Najbardziej uciążliwy objawem jest przyspieszony puls ok 100uderzen na min w spoczynku. Pytanie co do leku od kardiologa Bibloc 2'5 mg czy mozna brać w ten sam dzień escipram 10mg. ??

Uzyska Pani odpowiedź profesjonalisty i będzie Pani mogła spokojnie zazywać leki

Pozdrawiam

Edyta Szafran, terapeuta uzaleznień

Witam,

nie pisze Pani o jaką nerwicę chodzi. Zakładam że chodzi o nerwicę lękową lub wegetatywną. Tego rodzaju schorzenie powinno się leczyć psychoterapeutycznie a nie
farmakologicznie. Przy pomocy regularnego treningu autogennego zmniejszy Pani puls zdecydowanie.
Jeżeli chodzi o Pani pytanie to radziłbym bardo dokładnie poczytać sobie skutki uboczne
tych leków i porównać je ze sobą. Pozdrawiam