Czy można łączyć przed snem takie leki?

Od dłuższego czasu miewam upiorne sny Lekarz przepisał pernazinum 25mg i trittico 75mg.Przeczytałem .ze może mi pomóc także substytut Lewadopa.Mam pytanie czy można jednocześnie łączyć przed snem te leki Dziękuję bardzo

Witam! Proszę polegać na lekarzu leczącym. Dokładanie na własną rękę nowych leków może przynieść fatalne skutki. W zależności od Pani stanu zdrowia fizycznego, można ew. podnieść dawki już przyjmowanych leków, natomiast eksperymentowanie na swoim organizmie nie wróży nic dobrego. Powodzenia W. Łuczkowski.