Czy można Letrox stosować wieczorem?

Cierpię na niedoczynność tarczycy przyjmuje letrox. Poranne przyjmowanie tego leku nie wychodziło mi zbyt dobrze bo albo byłam stanowczo już zbyt Głodna aby przestrzegać 0,5 h albo zbyt szybko wypiłam kawę. Przeczytałam że można również stosować ten lek wieczorem 2 h po ostatnim posiłku. Czy rzeczywiście jest to sprawdzona forma i czy mogę również zażyć ten lek wracając z imprezy na której spożywałam alkohol ale wstrzymywałam z niejedzeniem już na tej imprezie 2 h przed powrotem do domu? Czy mogę w ten sposób lek przyjąć?

Ważne jest, aby stosować ten lek na pusty żołądek. Wtedy optymalnie się wchłania. Hormon tarczycy wzmaga metabolizm i dlatego miedzy innymi zalecany jest rano czyli na początku dnia. Zwykle takie leczenie trzeba kontynuować przez całe życie więc dość ważne jest wyrobienie sobie odpowiedniego nawyku. Wstajemy, do kuchni, tabletka ewentualnie popijana wodą. Następnie siusiu, toaleta, pobudka dzieci, zdenerwowanie męża lub jeszcze lepiej seks z mężem, zrobienie śniadanka i......... ,,o k....wa!!!! już ta godzina?, dawno jestem spóźniona do pracy, ja p........le jak ten czas szybko i szczęśliwie leci". Powodzenia.