Czy można odczuwać ciążę w pierwszym tygodniu po stosunku?

Witam. Mam pytanie, czy można odczuwać ciąże w pierwszym tygodniu po odbyciu stosunku. Jeszcze tydzień nie minął. A było to może 1-2 dni po skończonej miesiączce. Była bym wdzięczna za odpowiedź. Bardzo się niepokoje, a bym nie chciała ;/

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jest możliwe odczuwanie objawów ciąży tak szybko. Proszę poczekać do dnia planowej następnej miesiączki, a następnie wykonać test ciążowy. Stosunek w tym okresie cyklu co Pani podaje ma małe szanse na ciąże ale nie zerowe.