Czy można pić sok z ananasa przy problemach z żołądkiem?

Dobry ja z takim pytaniem ponieważ mam duże problemy z żołądkiem nadkwasota i prawdopodobnie inne... Trochę przez własną głupote lecz nie dokońca ale ból niesamowity i bardziej zniszczony żołądek i inne wnętrzności. I teraz w sumie sprzydała by mi się dieta co prawda za wiele to ja nie wiem jeszcze co moge czego nie . Ale co do soków z owoców czy mogę normalnie pić sok z annanasa czy nie ?

Dzień dobry,

sok a ananasa zawiera dosyć dużo mocnych enzymów - więc nie jest zalecany przy problemach żołądkowych.

Przy doborze odpowiedniego sposobu żywienia pomoże Panu dietetyka -warto umówić się na konsultacje i zadbać o siebie już dzisiaj.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga