Czy można podczas jednego badania rezonansem magnetycznym wykonać badanie głowy , serca i jamy brzusznej?

Witam. Chciałabym wiedzieć czy można podczas jednego badania rezonansem magnetycznym wykonać badanie głowy , serca i jamy brzusznej ? Odczuwam kucia w głowie i pulsowanie , częste biegunki bez względu na to co zjadłam , podczas usg jamy brzusznej naczczo i wieczorny posiłek lekki o 17 w jamie brzusznej znajdowały się zalegający ilości gazów , ponadto od 8 miesięcy przyjmuję bisocard 10mg , puls ponad 90, ciśnienie wysokie . Czy takie badanie wyjaśniło by przyczynę ?

Rezonans magnetyczne na pewno nie wyjaśni dolegliwości jakie Pani podaje ze strony serca czy też jamy brzusznej. Radzę z tymi problemami skonsultować się najlepiej bezpośrednio z kardiologiem i gastroenterologiem. Specjaliści po bezpośrednim badaniu zalecą dopiero odpowiedni sposób postępowania, odpowiednią diagnostykę.