Czy można powrócić do stosowania Skinorenu po zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej?

Witam, Czy po 10 dniach po zabiegu rf mikroigłowej można wrócić do stosowania maści skinoren? Skóra nie ma już żadnych śladów po zabiegu.

Dzień dobrym jest to zdecydowanie za wcześnie. Jeśli regeneracja skóry po zabiegu będzie przebiegać prawidłowo można po minimum miesiącu wrócić do stosowania skinorenu.

pozdrawiam serdecznie