Czy podczas stosowania kremu Skinoren na noc, można rano stosować krem Rozex?

Czy podczas stosowania kremu Skinoren na noc, można rano stosować krem Rozex? Czy godzinę po nałożeniu Skinorenu można zastosować Rozex, czy lepiej stosować rano Rozex, a wieczorem Skinoren?

Dzień dobry,

najlepiej stosować na noc Skinoren, na dzień Rozex. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na skład tych maści, należy zastosować ochronę przeciwsłoneczną za dnia ze współczynnikiem ochrony SPF 50+. Nie wskazane jest również opalanie w czasie leczenia dermatologicznego

Pozdrawiam,
ES

Dzień dobry,

Najlepszą opcja jest Rozex rano, Skinoren wieczorem . Bezwzględnie musi Pani pamiętać o ochronie twarzy kremem z wysokim filtrem - polecam Obagi Sun Shield 50SPF - daje matowe wykończenie i jest dobrą bazą pod makijaż.

Pozdrawiam