Czy można rodzić pod narkozą przy stwierdzonym bezdechu sennym?

Witam, zdiagnozowano u mnie bezdechy senny mam 37 lat waga 63 kg ilosc bezdechóow okolo 41 jest za mała by dostac aparat nfz opinia lekarza z zabuzen snu,laryngolog wyklucza przerost . Planuje ciąże czy mogę rodzic w narkozie? nigdzie nie mogę odszukać artykułu na ten temat. Mam lekką arytmię i bradykardii 40 poniżej 37 w nocy Kardiolog stwierdził że jest to fizjologiczne i jestem zdrowa , inny poród nie wchodzi w grę gdyż po naturalnym mam straszna fobię tzn mysli samobójcze jeżeli miała bym znowu rodzić naturalnie w bólu ,,,zewnątrzoponowe nie ma w mojej okolicy,proszę o poradę .. czy narkoza może zostać wykonana ?czy w przypadku bezdechów nie robi się narkozy ?

Fizjologiczne tętno to 74 na min. Twoje tętno kwalifikuje się do rozrusznika serca! Bezdechy i narkoza nie mają ze sobą nic wspólnego. Ale akcja serca i narkoza to tak. Zmień kardiologa.