Czy można się uodpornić na leki obniżające dihydrotestosteron?

Czy można się uodpornić na leki, które obniżają dihydrotestosteron? Piszę ponownie, dostałem tutaj odpowiedź, że proszę o powtórzenie badań? Złożyłem reklamację w laboratorium i zbadali moją próbkę ponownie i wyszły takie same wyniki. Jedna osoba po stosowaniu finasterydu też ma jeszcze bardziej podwyższone dht co to ma być? Skierowałem również wiadomość do urzędu rejestru leków o zmianę ulotki. Nie wiem, ale na początku leczenia lekami hamujące łysienia miałem spadek o -56% dht a później wzrost

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie jest to błąd labolatoryjne to konieczne jest rozważanie zmianę leczenia na preparat innego typu lub innej dawce. Reakcje organizmu na leki może być bardzo różne. Dlatego też konieczne jest odpowiednie modyfikowanie dotychczasowej terapii jeżeli ona nie działa. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie