Czy można skończyć na bungee po złamaniu kręgu?

Dzien dobry. Jestem 6 lat po złamaniu wybuchowym L5 z przemieszczeniem do kanału kręgowego i kości krzyżowej. Bylam leczona operacyjnie ( stabilizacja kregoslupa sposobem transpedikularnym za pomoca srub chyba pediatrycznych, o ile dobrze pamietam). Od tego czasu miewam dolegliwości typu czasem lekkie zesztywnienie w odcinku ledzwiowym, niedowlady i bolace nogi na zmiane pogody,ale ogolnie jest dobrze jesli sie uprawiam sport.przeszlam porod bardzo sprawnie. czy moge skoczyc na bungee??

Witam serdecznie,

Pytanie należałoby zadać neurochirurgowi lub ortopedzie. Jednakże po takich urazach nie zaleca się skoków na bungee.

Pozdrawiam.