Czy można sprawdzić, kiedy kobieta odbyła ostatni stosunek?

Witam, potrzebuję pomocy - pytanie brzmi: czy jest możliwość sprawdzenia kiedy kobieta odbyła ostatni stosunek seksualny, jeśli tak to jak się to odbywa? Chciałbym wiedzieć na ten temat wszystko. Z góry dziękuje za pomoc! Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Niestety nie ma żadnych obiektywnych objawów świadczących o terminie ostatniego zbliżenia.

Medycyna sądowa podpiera się pewnymi założeniami u ofiar gwałtów, ale badania te opierają się o wymazy z pochwy i badania nasienia, które nie są możliwe do przeprowadzenia w domowych warunkach.

Pozdrawiam