Czy można starać się o ciążę przy depresji?

Dzien dobry stwierdzono u mnie zaburzenia lekowo depresyjne. Nie biore lekow jedynie rozpoczelam terapie u psychoterapeuty. Moje pytanie jest takie czy moge starac sie o dziecko? Boje sie ze pray crazy objawy sie nasila lub stres podczas lekow moze miec bardzo negatywny wplyw na dziecko

Szanowna Pani,

zachęcam do rozważenia pomocy, leczenia w formie psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny ze specjalistą łatwiej będzie poradzić sobie z problemem.
Pozdrawiam serdecznie