Co zmienić w sobie, aby znaleźć partnera?

witam mam trudne życie utrata zdrowia brak partnera zyciowego boje sie ze stan mojego zdrowia uniemozliwi mi prace ze juz zawsze bede sam nie wierze ze wizyta u psychiatry cos zmieni tabletki nic nie dadzą nie dlatego ze ja nie chce bo chciec to za malo nie mam wplywu na stan zdrowia nie wiem co dalej czuje ze moje zycie nie ma sensu wrzystko jest na nie

Witam Pana,
zalecane jest dla Pana wsparcie psychoterapeutyczne, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny, z pomocą specjalisty łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie

Rzeczywiście sensu życia nie dadzą tabletki przepisane przez psychiatrę. W poszukiwaniu sensu raczej pomoże psycholog, z którym polecam się skonsultować. Myślę, że po osobistej wizycie będzie mógł wskazać możliwe kierunki działania tak, by zwiększyć Pana komfort życia. Pozdrawiam