Co znaczą takie problemy ze skórą?

Witam. Mam problem ze skórą. Mianowicie czuję mrowienie na karku, plecach i brzuchu ale tylko pod wplywem zdenerwowania lub gorąca, jakby draznila mnie metka. W nocy jest ok. Nadmienie, ze od prawie roku żyje w stresie, mialam ciazka końcówke ciąży i ciezki porod. Później pojawilo mi sie kolatanie serca i zaczęłam brac magnez bo badania echo i ekg nic nie wykazały. Bralam doppelherz 400 mg magnezu. Od problemow z sercem ciagle myślę co zrobie jak zaslabne a bede sama z synkiem, spedza mi to sen z powiek. Proszę o poradę

Szanowna Pani,

symptomy, które Pani opisuje mogą być spowodowane czynnikiem psychicznym, są klasyfikowane, jako zaburzenia lękowe, jednak to wymaga szczegółowej diagnostyki w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz odpowiedniego postępowania - leczenia metodą psychoterapii, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie