Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kołatanie serca po przyjmowaniu sterydów

Sterydy, brak magnezu, kolatania serca. Dzien dobry potrzebuje porady, ostatnio bralam sterydy przez 20 dni, ale miesiac temu juj je przerwalam, po tym fakcie mam wciaz kolatania serca, mimo ze sterydow juz nie biore. Zostaly przepisane przez lekarza. 3 miesiace temu takze wykryto u mnie niedobor magnezu, bralam pozniej magnez i byla poprawa, ale znow dolegliwosci wrocily w postaci kolatania serca. Czy jest to mozliwe ze sterydy wyplukaly magnez z mojego organizmu? i efektem sa te kolatania ?
KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu

Bandażowanie kłosowe przedramienia

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy