Czy mogę być gejem i założyć rodzinę?

Witam. Mam 34 lata. Sam już nie wiem gdzie i jakiej pomocy szukać. Jestem gejem (chyba). Sam siebie nie rozumiem . Chciałbym założyć i mieć normalna rodzinę. Nie wyobrażam sobie życia z facetem. Ciężko to opisać w kilku słowach. Zle się czuję psychicznie z tym że jestem inny. Coraz gorzej bo nie umiem sobie ułożyć życia.

Witam Pana,
wskazane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie