Samotność i problem z nawiązywaniem bliższych relacji - jak sobie z tym poradzić?

Witam dlaczego czuję się samotny nikogo nie mogę poznać mam41lat żadna kobieta mnie nie chce mimo że jestem wysportowany i mam czasem tyle energii ze bywam ciągle w ruchu i bywa że mam problemy ze snem zbliżają się święta ja znowu sam do tego stopnia że myślę nawet o samobójstwie ponieważ nie chcę się dalej męczyć . Przemek na

Witam Pana,

może dobrze byłoby pomyśleć o pomocy dla siebie w formie psychoterapii, ze specjalistą łatwiej będzie rozumieć swoją samotność. Polecam paradygmat poznawczo - behawioralny, myśli samobójcze mogą być wskaźnikiem depresji, wskazana jest konsultacja psychiatryczna. Rozumiem, że były jakieś kobiety, z którymi próbował Pan stworzyć związek poprzez relację. Niewiele danych podaje Pan w opisie, w związku z tym, trudno wyciągać jakiekolwiek wnioski.
Z wyrazami szacunku,
Bożena Waluś