Jak mam skutecznie zdobyć kobietę?

Od kilku lat na portalach randkowych, czat ach i flirt oraz czat i randki typu : Sympatia, badoo, happn, ilove itp, gdy napisze do dziewczyny, to odpisza mi dziewczyny. Ale nie dochodziły do wymiany numerów komórek, telefonu, umówić się na spotkanie. Najczęściej to pisze ze lubie podróże, gotować, itp. Że poprostu ładnie wygląda, zapytaj gdzie zdjęcie zostało zrobione i wiele innych też. Co robię nie tak? Czy psycholog czy psychoterapeuta pomoże zrobić badania, albo dojść z czym problemy aby zdobyć dziewczyny

Witam Pana,
wskazane jest dla Pana wsparcie psychoterapeutyczne, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie