Leki bez recepty stosowane przy grypie i przeziębieniu

Szanowna Pani,

To bardzo dobrze, że zwraca Pani uwagę na kompatybilność stosowanych leków.
Nie mniej jednak ważnymi elementami, niezbędnymi do udzielenia rzetelnej odpowiedzi jest znajomość Pani historii choroby, obecnego stanu zdrowia, wyników badań.
Osobą kompetentną do udzielenia odpowiedzi na Pani pytanie jest prowadzący Panią lekarz - internista lub psychiatra.
Zdecydowanie nie należy mieszać leków bez wcześniejszej konsultacji z takim fachowcem, gdyż chcąc ulżyć sobie w cierpieniu można niechcący narazić się na poważne konsekwencje zdrowotne.
Ważne jest, by osoba do której skieruje się Pani ze swoim pytaniem, była osobą godną zaufania, gotową poświęcić Pani czas i dokładnie przyjrzeć się specyfice Pani dolegliwości. Ważną dla niego/niej informacją będzie także stosowane przez Panią dawkowanie. Im dokładniejsze informacje będzie Pani w stanie przedstawić lekarzowi, tym bardziej zadba Pani o swoje zdrowie i zapewni możliwość rzetelnej odpowiedzi.
Zachęcam do kontaktu z takim specjalistą.

Pozdrawiam

0

Dzień Dobry Pani,

Zostało Pani zaordynowanych sporo medykamentów, tak więc na Pani pytanie może odpowiedzieć tylko lekarz prowadzący Panią, który zna Panią i Pani reakcje na leczenie.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do zwrócenia się w kierunku skutecznego leczenia naturalnego, tj. poprzez podjęcie terapii, aktywności fizycznej, suplementacji, relaksacji, do czego Panią serdecznie zachęcam.

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty