Czy można stosować razem Clomid i Ovusitol?

W listopadzie skończę 34 lata. Ponieważ jestem po ślubie 3 lata i w tym czasie nie pojawiła się ciąża, ginekolog zaleciła brać clomid (2-6 dzień) cyklu oraz ovusitol (nie znam polskich nazw). czy te leki mogą być stosowane razem? czy jest wieksza szansa ciazy mnogiej? nie mieszkam w Polsce i po prostu chcialabym sie skonsultowac z jakims polskim lekarzem. z gory slicznie dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zastosować leki zgodnie z zaleceniami lekarza badającego. nie sądzę aby taka stymulacja zwiększała prawdopodobieństwo ciąży mnogiej.