Czy można szczepić dziecko chore na padaczkę?

Czemu lekarz pediatra zezwala na szczepienie chorego dziecka na padaczke? W chwili gdy nastąpią powikłania po szczepionce u dziecka, dlaczego szczepionki nie są wysyłane do sanepidu? Dlaczego lekarze neurolodzy nie leczą w Polsce lekami trzeciej generacji chore dzieci na padaczke, gdzie występują mniejsze skutki uboczne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza neurologa dziecięcego