Czy można tak łączyć Acnatac z kosmetykami?

Witam czy jeśli stosuję na noc krem acnatac, to mogę rano nałożyć spf z firmy joseon Beauty?? W składzie ma witaminę C oraz niacynamid
KOBIETA, 23 LAT 10 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

stosowanie obu preparatów na raz nie jest przeciwwskazane. Zostały one sprawdzone w testach alergicznych i nie powinny wchodzić ze sobą w interakcje. Proszę także obserwować swoją skórę, ponieważ jak wiemy, każdy przypadek jest indywidualny, ale raczej nie ma powodów do niepokoju.

Zawsze warto wypróbować nowe produkty w niewielkiej ilości i na małym obszarze skóry, aby sprawdzić, czy nie wywołują alergii lub innych negatywnych reakcji. W przypadku wątpliwości można skonsultować się z dermatologiem, który pomoże dostosować pielęgnację do indywidualnych potrzeb skóry.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach poniżej:

https://uroda.abczdrowie.pl/kremy-z-spf-dlaczego-warto-uzywac-i-jaki-wybrac

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.